Viata e interesanta la 20 de ani si ador sa descopar locuri noi in Iasi-Gorj. Imi place sa ies in natura si sa ma bucur de momentele simple ale vietii. Caut pe cineva cu care sa explorez mai multe aventuri si sa radem impreuna. Daca si tu crezi ca te poti bucura de aceste lucruri, sa ne cunoastem!